AFYON SAFRAN-KAKLIK TERMAL TURU

450 tl

2 Gece 3 Gün Konaklamalı

11 / 13 Ocak 2019                                                       6 / 8 Şubat 2019

8 / 10 Şubat  2019                                                       10 / 12 Şubat 2019

Kişibaşı 450 TL

1.Gün:

Sabah saat 07:00 de buluşma noktalarımızda siz değerli misafirlerimizle buluşup Nazilli üzerinden yola devam ediyoruz. Sizlere yolda ikramımız olan sandviç, meyve ve çay, kahve ikramımız sonrası Denizli KAKLIK MAĞARASI’nı ziyaret ediyor ve bu benzersiz doğa harikasını görüyoruz. Ardından Dinar dan geçerken yörenin en populer mesire alanı olan SU ÇIKAN TESİSLERİ’nde mola verip çaylarımızı içiyor ve öğleden sonra Afyon Sandıklı daki 5* SAFRAN TERMAL OTEL’e yerleşiyoruz. Termal otelimizin imkanlarından faydalanıp, şifalı sularına girdikten sonra Akşam Yemeği ve müzikli eğlence bizleri bekliyor.

2. Gün:

Kahvaltı ve akşam yemeklerini de yine 5 yıldızlı otelimizde alacağız. Gün içerisinde otel bünyesinde sunulan tim ücretli ve ücretsiz hizmetlerden yaralanma şansınız olacak. doyasıya termal keyfinin tadını çıkaracaksınız ve sağlıkla ilgili paketlerden yararlanabilirsiniz. 

3. gün

Sabah açık büfe kahvaltı ve ardından öğlen çıkış saatimize kadar otelin imkanlarından faydalanıyor ve otelden ayrılıyoruz.

Dönüş yolunda ise ülkemizin kurtuluş mücadelesinde önemli bir yere sahip olan AFYON ŞEHİTLİĞİ’Nİ ziyaret ediyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve ziyaret için serbest zaman verdikten sonra tekrar dönüş yoluna geçiyoruz. Sizlerle tur bitiminde buluşma noktamıza vararak bir sonraki EGE TATİL TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otelde 2 gece konaklama

Oteldeki termal aktiviteler

Otel konaklamsı dahilinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

Profesyonel Rehberlik hizmeti

Araç içi sıcak-soğuk ikramlar

Seyahat Sigortası

Lüks araçlar ile ulaşım

A sınıf seyahat acenta güvence ve garantisi

Otelde ekstra olan hizmetler

Ören yeri ve müze girişleri

Öğlen yemekleri

Özel harcamalar