GEZGİNLERE ve ÖĞRENCİLERE FIRSAT

GEZMEYİ, PLANLAMAYI ve ARKADAŞLARI İLE BUNLARI PAYLAŞMAYI SEVEN HERKESE JAMES COOK TRAVEL' DAN BULUNMAZ FIRSAT...

HEM GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLGELERİ GEZEBİLİR HEMDE BUNU BEDAVAYA YAPABİLİRSİNİZ...

DETAYLAR AŞAĞIDA...

Tur ve Tatil organizasyonu son derece kapsamlı, pek çok bileşeni içeren ve tecrübe gerektiren bir süreçtir. Doğru yapılmadığında boşa harcanan zaman için boşa ödenen para olur.

Ülkemizde maalesef ehliyetsiz kişi ve kurumlar tarafından yapılan organizasyonlarda maddi kayıpların yanında can kayıpları da yaşanmış ve yaşanmaktadır.

En azından bölgemizde bunun önüne geçebilmek adına James Cook Travel olarak bir sistem geliştirdik. A sınıfı acentamızın kapılarını herkese çözüm ortağı olarak açtık.

Arkadaşları ile bir bölgeyi görmek isteyen bir öğrenci , dostları komşuları ile gezmek isteyen biri, öğrencilere tur düşünen bir öğretmen, üyeleri için planlama yapan klüb dernek yada odalar, çalışanlara gezi isteyen bir şirket...

Siz sadece aklınızdan geçen turu kabaca bize anlatın yeter. Biz size son derece kapsamlı, detaylı hazırlanmış programınıza ek olarak A sınıfı seyahat acentası güvencesini, rehberlik hizmetini, yasal zorunluluğa uyan modern araçları ve sigortaları ile bir paket hazırlayalım.

Bu paket emin olun beklediğinizden çok daha hesaplı ve aklınızdakinden çok daha kapsamlı olacaktır.

Sonrasında size sadece bu paketi kendi Free katılımcılarınızı ayırıp grubunuzla paylaşmak ve turun tadını çıkarmak kalıyor. Herşey bu kadar kolay.

Yasal ve Güvenli yolu varken neden risk alasınız ki?

 

James Cook Travel